O nas

Nasze biuro Nieruchomości to nowoczesna agencja nieruchomości, która zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży oraz zakupu mieszkań jaki domów, działek budowlanych , lokali z okolic miasta Toruń i pod toruńskich miejscowości. Prowadzone przez nas Biuro pośrednictwa nieruchomości jest jednocześnie oddziałem brokera kredytów hipotecznych, dzięki czemu zapewniamy kompleksową obsługę dla osób chcących kupić nowe mieszkania. Dzięki sprawnemu połączeniu funkcji pośrednictwa obrotu nieruchomościami wraz z doradztwem kredytowym a także innych form finansowania, jesteśmy w stanie dużo sprawniej i bezpieczniej przeprowadzić dla Państwa wszelkie transakcje związane z zakupem i sprzedażą nieruchomości.

W naszym biurze  mamy zawsze aktualne ogłoszenia sprzedaży i wynajmu mieszkań, lokali usługowych, domów i działek oraz lokali użytkowych z rejonu Kujawsko pomorskiego z zwłaszcza miasta Toruń. Od dawna współpracujemy z  Agencjami Nieruchomości w ramach systemów wymiany ofert jak np MLS.

Nasze pośrednictwo jest wykonywane przez pracowników posiadających licencje pośrednika a także  ubezpieczone  OC. Klienci którzy chcą za naszym pośrednictwem zakupić działkę budowlaną mogą skorzystać z  pomocy naszych rzeczoznawców w zakresie doboru metody finansowania budowy w systemie gospodarczym dopasowanym do ich potrzeb. Klienci mogą również, zakupić u nas w gotowy projekt swojego wymarzonego domu i otrzymać wsparcie w przygotowaniu do budowy i adaptacji projektu.

Od kilkunastu lat nasze biuro działa w branży Toruńskich nieruchomości. W 1900 roku założyliśmy firmę „Biuro nieruchomości„. Znajdą  nas  Państwo w Toruniu przy ul. Ulica 00.

Pomagamy mieszkańcom i gościom Torunia w znalezieniu przytulnego mieszkanie, wymarzonego domu lub odpowiedniego lokalu do prowadzenia firmy. Osoby, które poszukują satysfakcji i radości z miejsca do życia albo pracy z pewnością osiągną je z naszą pomocą.

W naszej agencji pośrednictwa zatrudniamy najlepszych w Toruniu fachowców, którzy pracują dla Państwa.

Anna  Kowalska –  absolwentka Wydziału „nazwa wydziału” na UMK. Od 1992 roku pracuje jako pośrednik w obrocie nieruchomościami w naszym biurze. W 2001 roku uzyskała ona licencję zawodową Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami (numer xxxxx). Od roku 2010, wspólnie z Janem Kowalskim, prowadzą biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami  w Toruniu.

Jan Kowalski – od 1992 roku związany z branżą toruńskich nieruchomości. Jako absolwent  UMK oraz  WSB w Toruniu, a także studiów podyplomowych, zdobył doświadczenie uczestnicząc w wielu projektach mieszkaniowych jak i deweloperskich oraz komercyjnych.

Jeżeli zamierzacie Państwo na stałe zamieszkać w Toruniu – zdajcie się na nasze doradztwo i pośrednictwo. Znamy w naszym mieście każdy kąt i doskonale orientujemy się w cenach nieruchomości! Wspólnie z Państwem ustalimy, jakie kryteria doboru lokalu są dla Państwa najważniejsze. Wyszukamy także odpowiednie mieszkanie lub dom  w odpowiedniej lokalizacji.

Wybraliście Państwo  Toruń? Znajdą Państwo nowe mieszkanie z naszym Biurem Nieruchomości!